Dotazník pro veřejnost v oblasti sociálních služeb

Vážení obyvatelé,
Mikroregion Tanvaldsko aktuálně realizuje projekt "Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na územní Mikroregionu Tanvaldsko". Z tohoto důvodu si Vás dovolujeme oslovit s průzkumem, jehož cílem je získat informace z území o využívání stávajících služeb v území, zjistit poptávku veřejnosti po sociálních službách a shromáždit data o potřebnosti sociálních služeb na Tanvaldsku. Vaše zapojení do projektu vyplněním krátkého dotazníku bude velmi užitečné.

Vážení občané. V rámci realizace projektu „Střednědobé plánování sociálních služeb v Mikroregionu Tanvaldsko", jehož výsledkem bude nový Komunitní plán sociálních služeb, se na vás obracíme s žádostí o vyplnění přiloženého Dotazníku pro veřejnost v oblasti sociálních služeb.

Zjišťujeme jim u vás našich občanů potřebnost sociálních služeb a to nejen v oblasti služeb pro seniory, ale pro všechny věkové skupiny - děti, mládež, osoby sociálně vyloučené i tímto ohrožené, pro lidi postižené i jinak handicapované.

Dotazník je možno vyplnit elektronicky na adrese: www.mojeanketa.cz/pruzkum/280856823/.

Tištěné dotazníky najdete v knihovně, v Obecní cukrárně i v ordinacI  praktické lékařky Velké Hamry a na Městském úřadě ve Velkých Hamrech.

DŮLEŽITÁ  INFORMACE: DOTAZNÍKY SE  MOHOU  VYPLŇOVAT AŽ DO KONCE LEDNA 2021.

Elektronicky ho lze také vyplnit přímo z odkazu:www.velke-hamry.cz;  www.tanvaldsko.info, kde je hned na titulní straně nebo také zde: http://www.tanvaldsko.info/cs/projekty/strednedobe-planovani-rozvoje-socialnich-sluzeb-na-uzemi-mikroregionu-tanvaldsko/2.html, zde jsou také hlavní informace o projektu.

Vytvořeno: 11. 12. 2020
Poslední aktualizace: 11. 12. 2020 10:32