Informace o výlukách SŽ, s.o. na železniční trati č. 036 v úsecích Liberec - Jablonec n. N. a Jablonec n. N. - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat dne 6. září 2021 od 9:20 hod. do 10:30 hod. v úseku Liberec - Jablonec nad Nisou. Na stejné trati a ve stejný den bude od 10:30 hod. do 12:20 hod.

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat dne 6. září 2021 od 9:20 hod. do 10:30 hod. v úseku Liberec - Jablonec nad Nisou. Na stejné trati a ve stejný den bude od 10:30 hod. do 12:20 hod. probíhat výluka v úseku Jablonec nad Nisou - Tanvald.

Účelem výluk je měření průjezdného průřezu ve vyloučených úsecích.

Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Vlaky Os 2656Os 2651 budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Liberec - Jablonec nad Nisou a opačně.
Vlaky Os 2653, Os 2658, Os 2655Os 2612 budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Jablonec nad Nisou - Tanvald a opačně.

Vlaky mohou navýšit zpoždění o 5-10 minut.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:
pro vlaky Os 2656, Os 2651:
Liberec - autobusová zastávka v Nákladní ulici před staniční budovou
Liberec-Rochlice - na třídě Dr. Milady Horákové u křižovatky s ulicí Na Žižkově (býv. zastávka MHD)
Vesec u Liberce - v Rochlické ulici u odbočky k železniční stanici
Vratislavice nad Nisou - v Tanvaldské ulici na zastávce MHD "Vratislavice nad Nisou, kostel"
Proseč nad Nisou - na silnici I/14 (Prosečská ulice) na zastávce MHD "Jablonec nad Nisou, Proseč nad Nisou, pošta"
Jablonec nad Nisou dolní nádraží - na silnici I/14 (Liberecká ulice) na zastávce MHD "Jablonec nad Nisou, Brandl"

Jablonec nad Nisou - před staniční budovou na autobusové zastávce "Jablonec nad Nisou,,hlavní nádraží"

platí pro vlaky Os 2653, Os 2658, Os 2655, Os 2612:
Jablonec nad Nisou centrum  - v ulici 5. května před hotelem Diana
Jablonec nad Nisou zastávka - místní komunikace u železniční zastávky (ul. U zastávky)
Nová Ves nad Nisou  - v ulici Novoveské na zastávce MHD „Jablonec n.Nisou,,Novoveská“
Jablonecké Paseky - v Podhorské ulici na zastávce MHD „Jablonec nad Nisou, Jablonecké Paseky"
Lučany nad Nisou - v obci na silnici I/14 na autobusové zastávce „Lučany nad Nisou, Blaník“
Smržovka - místní komunikace před staniční budovou
Smržovka-Luční - na silnici I/14 na autobusové zastávce "Smržovka,,žel.zast.Luční"
Smržovka střed - na silnici I/14 na autobusové zastávce "Smržovka,Střední Smržovka"
Smržovka dolní nádraží - na silnici I/14 na autobusové zastávce "Smržovka, Dolní Smržovka,u Ráje"
Tanvald zastávka - na silnici I/10 u nákupního střediska "Špičák"
Tanvald - autobusový terminál před staniční budovou - stanoviště č. 6

Upozornění
Po dobu výluk nebude v úseku s náhradní autobusovou dopravou zajištěna služba uvedená v jízdním řádu u jednotlivých vlaků - tzn. „Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku" a "Přeprava spoluzavazadel".
Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Za komplikace způsobené výlukami se omlouváme.

České dráhy, a. s., Oblastní ředitelství osobní dopravy Střed
www.cd.cz